Obecnie przyjmujemy zlecenia tylko w parze językowej ANGIELSKI / POLSKI.
Przepraszamy za niedogodności.

Tłumaczenia z języka francuskiego - Siemiatycze

przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe

email: abc@BiuroTlumacza.pl

telefon: 606-610-680

Witamy w Internetowym Biurze Tłumacza ATRADOS

Dlaczego BiuroTlumacza.pl

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne

To biuro istnieje, aby Ci służyć. Nasz zespół połączyła pasja do języków świata oraz powołanie, by zaspokoić Twoje potrzeby związane z tłumaczeniem. Bez wahania powiedz nam czego potrzebujesz.

Wybierz nas dla Twojej wygody i satysfakcji. Nie masz czasu szukać dalej. U nas otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne lub zwykłe. Tanio i szybko - tak jak lubisz.

Do Twoich usług jest tłumacz przysięgły i techniczny języka angielskiego oraz tłumacze przysięgli włoskiego, niderlandzkiego i francuskiego. Oprócz tego wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe w 37 językach świata.

Tłumaczenia w Siemiatyczach z języka francuskiego

Różne rodzaje tłumaczeń

Poprzez nasze Internetowe Biuro Tłumaczeń oferujemy Tobie tanie tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski.
Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentów o każdym stopniu trudności.

Nasi tłumacze

Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych ekspertów - tłumaczy zarówno języka francuskiego jak i kilkudziesięciu innych języków. Każdy z naszych tłumaczy jest równocześnie specjalistą w dziedzinie: prawniczej, finansowej, medycznej lub innej. Możesz być pewny, że Twoje tłumaczenie trafi w kompetentne ręce. Tłumacz przysięgły języka francuskiego pozostaje do Twojej dyspozycji.

Wszelkie formy kontaktu

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia i nie znalazłeś(aś) w Siemiatyczach odpowiedniego tłumacza możesz przesłać nam dokumenty w wersji elektronicznej poprzez nasz formularz wyceny, e-mail, fax, pocztę lub kuriera dowolnej firmy spedycyjnej. Przejdź na podstronę z danymi kontaktowymi i wybierz najbardziej odpowiadającą Tobie formę.

Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą wycenę swojego tłumaczenia z języka francuskiego lub na język francuski. W tym celu skorzystaj z naszego formularza. W ciągu około godziny na podany w nim adres mailowy otrzymasz dokładną wycenę tłumaczenia przesłanego do nas materiału. Po otrzymaniu Twojej akceptacji wyceny, niezwłocznie przystępujemy do tłumaczenia.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia tego typu z języka francuskiego są w Polsce jedynym rodzajem tłumaczeń honorowanym przez Polskie Urzędy i instytucje. Wymagają one tzw. uwierzytelnienia dokonanego przez tłumacza przysięgłęgo wpisanego do rejestru tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości RP. Tłumaczenia tego typu wymagają między innymi: akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, świadectwa ukończenia szkół, uczelni, dyplomy, indeksy i suplementy, dowody rejestracyjne, prawa jazdy, umowy kupna - sprzedaży, polisy ubezpieczeniowe oraz historie przebiegu ubezpieczenia OC i AC, wyroki sądowe

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Teksty w języku francuskim, ze względu na trudne słownictwo i skomplikowane pojęcia to sprawdzian nie tylko umiejętności tłumaczenia z języka francuskiego lub na język francuski ale także wiedzy technicznej na wysokim poziomie. Nasi tłumacze posiadają to wszystko i przetłumaczą dla Ciebie: projekty budowlane, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne maszyn i urządzeń, instrukcje BHP, dokumentacje patentowe i inne.

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Wiarygodność i rzetelność przeprowadzenia takich tłumaczeń niejednokrotnie wiąże się z odpowiedzialnością za zdrowie lub życie człowieka. Dlatego też tłumaczenie tekstu medycznego bezwzględnie wymaga specjalistycznej wiedzy z odpowiedniej dziedziny medycyny, farmakologii lub rehabilitacji. Tłumaczymy: specjalistyczne artykuły medyczne, instrukcje obługi sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, recepty, opinie lekarskie, wyniki badań, karty informacyjne i wypisy ze szpitala.

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Teksty prawnicze w języku francuskim charakteryzują się bardzo skomplikowanym słownictwem przez co często są trudne do zrozumienia nawet w języku polskim. Chcąc zachować ich wiarygodność tłumaczenie musi zostać przeprowadzone lub zweryfikowane przez osoby zawodowo związane z dziedziną prawa, absolwentów kierunków prawniczych. Przykłady oferowanych przez nas tłumaczeń w Siemiatyczach: wyroki, orzeczenia i inne decyzje sądu, akty prawne, umowy prawne i cywilno-prawne, pozwy i pisma procesowe, dokumentacje przetargowe, umowy kredytowe.

Dokumenty pojazdów

Dokumenty pojazdów

Aby dokonać rejestracji pojazdu zakupionego za granicą wymagane jest przedstawienie w Wydziale Komunikacji (właściwym np. dla miasta Siemiatycze) odpowiednich dokumentów wraz z ich tłumaczeniem. Tłumaczenie musi zostać wykonane i uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka francuskiego.

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia jakiegokolwiek dokumentu w dowolnej formie, które nie wymaga potwierdzenia przez tłumacza przysięgłego to mamy dla Ciebie w Siemiatyczach bardzo atrakcyjną ofertę. Tłumaczenia tego typu, znane jako tłumaczenia zwykłe, mimo swojej niskiej ceny nie odbiegają jakością od tłumaczeń przysięgłych.

Szybki kontakt

e-mail abc@biurotlumacza.pl

telefon 87 615-05-04

mobile 606-610-680

Stan skype  Skype (biurotlumacza)

Status gg Gadu-Gadu (9001061)

Dołącz do nas

FaceBook

BiuroTlumacza.pl

Copyright © 2009-2013 BiuroTlumacza.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
eGoldap - Tworzenie stron, serwery, domeny, obsługa informatyczna firm