Obecnie przyjmujemy zlecenia tylko w parze językowej ANGIELSKI / POLSKI.
Przepraszamy za niedogodności.

Tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego - Chełmno

wykonane i potwierdzone przez tłumacza przysięgłego

email: abc@BiuroTlumacza.pl

telefon: 606-610-680

Witamy w Internetowym Biurze Tłumacza ATRADOS

Dlaczego BiuroTlumacza.pl

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne

To biuro istnieje, aby Ci służyć. Nasz zespół połączyła pasja do języków świata oraz powołanie, by zaspokoić Twoje potrzeby związane z tłumaczeniem. Bez wahania powiedz nam czego potrzebujesz.

Wybierz nas dla Twojej wygody i satysfakcji. Nie masz czasu szukać dalej. U nas otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne lub zwykłe. Tanio i szybko - tak jak lubisz.

Do Twoich usług jest tłumacz przysięgły i techniczny języka angielskiego oraz tłumacze przysięgli włoskiego, niderlandzkiego i francuskiego. Oprócz tego wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe w 37 językach świata.

Tłumaczenia przysięgłe w Chełmnie - język niemiecki

Poświadczenie przez tłumacza przysięgłego

Aby tłumaczenie mogło uzyskać status tłumaczenia przysięgłego, musi zostać dokonane lub uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego (np. języka niemieckiego). Każdy taki tłumacz jest wpisany do rejestru tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości RP. Mieszkańcom Chełmna oferujemy tłumaczenia przysięgłe wykonane tylko i wyłącznie przez uprawnionych tłumaczy języka niemieckiego.

Dokumenty urzędowe

Aby tłumaczony dokument mógł zostać uznany przez wszelkie Urzędy w Polsce (w tym i w Chełmnie) wymaga on poświadczenia przez tłumacza przysięgłego. Przykłady dokonywanych przez nas tłumaczeń z języka niemieckiego honorowanych zarówno przez wszelkie Urzędy w Chełmnie jak i przez wszystkie Urzędy w Polsce:

 • metryki
 • akty urodzenia, małżeństwa i zgonu
 • dokumenty samochodowe (dowody rejestracyjne, umowy kupna-sprzedaży)
 • prawa jazdy
 • decyzje, orzeczenia i wyroki sądowe

Dokumenty ubezpieczeniowe i kredytowe

Przy próbie dokonania jakiegokolwiek ubezpieczenia lub uzyskania kredytu za granicą najprawdopodobniej zostaniesz poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzonego przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego opisującego przebieg dotychczasowego ubezpieczenia lub spłat kredytu w Polsce, np:

 • polisy ubezpieczeniowe
 • historie przebiegu ubezpieczenia OC i AC
 • historie spłat kredytu
 • wnioski i raporty kredytowe

Edukacja, kwalifikacje i praca

Bardzo często zdarza się, że zagraniczni pracodawcy żądają przedstawienia dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności lub dokumentacji potwierdzającej dotychczasowy przebieg kariery zawodowej. Dokumenty, o których mowa to:

 • umowy o pracę i świadectwa pracy
 • świadectwa szkolne, dyplomy, indexy i suplementy
 • świadectwa ukończenia kursów i szkoleń
 • wnioski i raporty kredytowe
 • wyciągi bankowe i "payslipy"

Dokumentacja specjalistyczna

Nasi tłumacze są również wykwalifikowanymi specjalistami w różnych dziedzinach co daje nam możliwość wiarygodnego i rzetelnego tłumaczenia wszelkiej dokumentacji specjalistycznej wymagającej poświadczenia przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego. Specjalizacje naszych tłumaczy:

 • medycyna (recepty, wyniki badań, opinie lekarskie, wypisy ze szpitala)
 • prawo (akty i umowy prawne, pisma procesowe, dokumentacje przetargowe)
 • technika (instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne urządzeń, itp.)
 • ekonomia (umowy handlowe, sprawozdania finansowe, itp.)

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia tego typu z języka niemieckiego są w Polsce jedynym rodzajem tłumaczeń honorowanym przez Polskie Urzędy i instytucje. Wymagają one tzw. uwierzytelnienia dokonanego przez tłumacza przysięgłęgo wpisanego do rejestru tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości RP. Tłumaczenia tego typu wymagają między innymi: akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, świadectwa ukończenia szkół, uczelni, dyplomy, indeksy i suplementy, dowody rejestracyjne, prawa jazdy, umowy kupna - sprzedaży, polisy ubezpieczeniowe oraz historie przebiegu ubezpieczenia OC i AC, wyroki sądowe

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

Teksty w języku niemieckim, ze względu na trudne słownictwo i skomplikowane pojęcia to sprawdzian nie tylko umiejętności tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki ale także wiedzy technicznej na wysokim poziomie. Nasi tłumacze posiadają to wszystko i przetłumaczą dla Ciebie: projekty budowlane, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne maszyn i urządzeń, instrukcje BHP, dokumentacje patentowe i inne.

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne

Wiarygodność i rzetelność przeprowadzenia takich tłumaczeń niejednokrotnie wiąże się z odpowiedzialnością za zdrowie lub życie człowieka. Dlatego też tłumaczenie tekstu medycznego bezwzględnie wymaga specjalistycznej wiedzy z odpowiedniej dziedziny medycyny, farmakologii lub rehabilitacji. Tłumaczymy: specjalistyczne artykuły medyczne, instrukcje obługi sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, recepty, opinie lekarskie, wyniki badań, karty informacyjne i wypisy ze szpitala.

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Teksty prawnicze w języku niemieckim charakteryzują się bardzo skomplikowanym słownictwem przez co często są trudne do zrozumienia nawet w języku polskim. Chcąc zachować ich wiarygodność tłumaczenie musi zostać przeprowadzone lub zweryfikowane przez osoby zawodowo związane z dziedziną prawa, absolwentów kierunków prawniczych. Przykłady oferowanych przez nas tłumaczeń w Chełmnie: wyroki, orzeczenia i inne decyzje sądu, akty prawne, umowy prawne i cywilno-prawne, pozwy i pisma procesowe, dokumentacje przetargowe, umowy kredytowe.

Dokumenty pojazdów

Dokumenty pojazdów

Aby dokonać rejestracji pojazdu zakupionego za granicą wymagane jest przedstawienie w Wydziale Komunikacji (właściwym np. dla miasta Chełmno) odpowiednich dokumentów wraz z ich tłumaczeniem. Tłumaczenie musi zostać wykonane i uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego.

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia jakiegokolwiek dokumentu w dowolnej formie, które nie wymaga potwierdzenia przez tłumacza przysięgłego to mamy dla Ciebie w Chełmnie bardzo atrakcyjną ofertę. Tłumaczenia tego typu, znane jako tłumaczenia zwykłe, mimo swojej niskiej ceny nie odbiegają jakością od tłumaczeń przysięgłych.

Szybki kontakt

e-mail abc@biurotlumacza.pl

telefon 87 615-05-04

mobile 606-610-680

Stan skype  Skype (biurotlumacza)

Status gg Gadu-Gadu (9001061)

Dołącz do nas

FaceBook

BiuroTlumacza.pl

Copyright © 2009-2013 BiuroTlumacza.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
eGoldap - Tworzenie stron, serwery, domeny, obsługa informatyczna firm